18 yaş altı için avantajlı BES fırsatı

Yapı Kredi, Allianz güvencesiyle 18 yaş altı çocuklar için avantajlı bireysel emeklilik fırsatları sunmaya başladı

Bireysel Emeklilik Kanunu’nda yapılan yeni düzenleme sayesinde 18 yaşından küçük bireyler, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olabiliyor. Bununla birlikte artık Yapı Kredi, Allianz güvencesiyle 18 yaş altı çocuklar için avantajlı bireysel emeklilik fırsatları sunmaya başladı. Bu kapsamda ebeveynler, tüm Yapı Kredi şubelerinden çocukları adına bireysel emeklilik hesabı açabilecek ve çocuklarının geleceği için ek yüzde 25 devlet katkısı desteği ile birikim yapabilecekler.

18 yaş altındaki çocuklarımızın gelecekteki birikimleri, kendilerini geliştirmeleri ve her şeyden önemlisi sağlıklı bir hayat geçirmeleri için yanlarında olduklarını belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, şu değerlendirmede bulundu:

"18 yaş altındaki çocuklarını güvenli bir gelecek için bugünden BES’e dahil eden ebeveynler, çocukları için ek avantajlardan ve 'asistans' hizmetlerinden de faydalanabiliyor. 1 Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında adına bireysel emeklilik hesabı açılan çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası ya da modüler sağlık sigortasında yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz. 

Ücretsiz 'Asistans' hizmetleriyle, Çocuk Sağlığı Danışma, Pedagog/Psikolog Danışma, Eğitim Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Hobi, İndirimli Etüt Merkezleri, Dil Kursları, Kırtasiye, Yayınevi, Yaz-Kış kampları konularında destek oluyoruz. Ayrıca sanat, spor, yaz-kış okulları gibi atölyelerde anlaşmalı kurumlar aracılığıyla yüzde 30’a varan indirim sağlıyoruz. Tüm ebeveynleri, çocukları adına bireysel emeklilik hesabı açmaları için kendilerine en yakın Yapı Kredi şubesine bekliyoruz.’’ 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)