2019’un en iyileri PSM AWARDS için yarışıyor

Finans, bilişim, yazılım ve sigorta sektörlerindeki teknoloji odaklı inovatif projelerin ödüllendirileceği PSM AWARDS’da başvurular için sona yaklaşılıyor…

Ödeme dünyasının ilk ve tek yayını Payment Systems Magazine (PSM), sektörün teknoloji odaklı inovatif projelerini ödüllendirmeye hazırlanıyor. PSM AWARDS19 için başvuru süreci 8 Kasım’da tamamlanıyor. İnovasyona dayalı bir prestij ödülü olan PSM AWARDS finans, bilişim ve ödeme sektöründeki teknolojilerin gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri geliştirmek, iyileştirme çalışmalarını desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak amacıyla bu yıl ikinci kez düzenleniyor.  

PSM AWARDS katılımcıları bir yandan ödüller için yarışırken, diğer yandan yazılım alanında gelişmeye istekli dezavantajlı bölgelerdeki kız çocuklarını ve genç kadınları destekleyerek önemli bir sosyal sorumluluk projesine iştirak ediyor. Organizasyon için yatırılan yarışma başvuru ücretleri ile “KızCode” sosyal girişimi destekleniyor. 

NCR’ın Altın Sponsor, Verifone’un Özel Ödül Sponsoru olduğu yarışmayı Türkiye Sigorta Birliği (TSB), ÖDED ve YASAD destekliyor. 8 Kasım’a kadar devam edecek yarışmaya  www.psmawards.com üzerinden başvurulabilir.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica