Albaraka’dan emekliye cazip kampanya

Albaraka, emekli maaşını taşımak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor

Emekli maaşını Albaraka’ya taşıyanlar, 50 TL Worldpuan kazanıyor. Albaraka, emeklilik müşterilerine tüm ortak ATM’lerden ayda iki kez ücretsiz çekim, şubede işlem önceliği ve sağlık asistanlığı hizmetleri gibi ayrıcalıklar sunuyor.

30 Nisan’a kadar geçerli kampanya kapsamında Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur’dan emekli maaşını Albaraka’ya taşıyacak tüm emekliler, 50 TL Worldpuan kazanacak. 50 TL Worldpuan hediyesi, maaşlarını Albaraka’dan 24 ay almayı taahhüt eden müşterilerin Albaraka World kredi kartlarına yüklenecek; Albaraka’da yeni hesap açtıracak müşteri ya da kredi kartı olmayan müşteriler için kredi kartı başvurusunu takiben, kart müşteriye gönderildikten sonra puan yüklenecek.

Emekliler, maaşlarını Albaraka’dan aldıkları süre boyunca, maaşlarını ayda iki kez ortak ATM’lerden ücretsiz çekebilecek ve Albaraka şubelerinde işlem önceliğinden faydalanacak.
Maaşlarını Albaraka’ya taşıyan emekliler, Sağlık Asistanlık Hizmetleri’nden de bir yıl boyunca faydalanabilecek. Sağlık Asistanlık Hizmetleri paketinde, Acil Ambulans Hizmeti, Eve Doktor/Hemşire Yönlendirilmesi, Acil İlaç Gönderimi, Tıbbi Danışma Hizmeti, Acil Mesajların gönderimi, Diyetisyen Desteği ve Sağlıklı Beslenme Yöntemleri Bilgi Hattı, Hukuki Danışma ve Vergi Danışmanlığı Bilgi Hattı gibi hizmetler sunulurken; kuru temizleme, kiralık araç ve deniz taksi hizmetlerinde özel indirimler sağlanacak.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica