Ali Koç: Artık harekete geçme, ayaklanma zamanı

Trabzonspor ile karşılaşan Fenerbahçe'nin3-1 yenilgisinden sonra açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç "Camiama sesleniyorum, taraftarımıza sesleniyorum, sakin olun" dedi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 3-1 kaybettikleri Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Ali Koç'un açıklamalarından bazı ayrıntılar şöyle:

"Taraftarıma sesleniyorum, sakin olun. Yumruğu masaya vurun, asın, kesin, düdük astırın diyorsunuz. Bu takım uzatmalarla birlikte 80 dakika 10 kişi oynadı, terinin son damlasına kadar savaştı.
 
Fenerbahçe taraftarına sesleniyorum. Şampiyon olacağız. Bu takımdan ümidinizi kesmeyin.
 
Buraya art niyetle operasyon çekmeye birini yollasaydınız, buna benzer bir hakem performansı olurdu.
 
Bu sistemin ne kadar garabet olduğunu herkes söylüyor. TFF başkanı değişiyor, MHK başkanı değişiyor, kulüp başkanı değişiyor, hoca değişiyor ama bu arkadaşlar değişmiyor. Bu iş her geçen gün daha kötüye gidiyor.
 
Bugün Min Jae'ye verilen karttan sonra oyunun bütün seyri değişti. Bir pozisyondan maç yorumlamak istemiyorum. İşin geneline bakıyorum ve beni en çok rahatsız eden şey hakemin Fenerbahçeli futbolculara olan yaklaşımı.
 
Bir hakem, mimiklerinden tuttuğu tarafı ele verir mi?
 
Bu adam Ali Şansalan değil, Ali ‘Maçalan.’ Buraya art niyetli ve operasyon çekmek için birini yollasanız, bu maçı böyle yönetirdi.
 
Camiama sesleniyorum. Ne gücümüz varsa omuz omuza vereceğiz ve bu düzeni yıkmak için elimizden geleni yapacağız. Artık harekete geçme, ayaklanma zamanı. Bugün Sabiha Gökçen'e giderek ilk adımı atarak. Böyle bir hazırlık var. Bunu muhakkak yapın.
 
Tam ayaklandık gideceğiz. Yine anlamsız, mantıksız bir hakem performansı. Buna bir yerde dur demek zorundayız. Bu insanlar, hakem camiası altında, gözlemcisi, temsilcisi, baştan aşağı kendini yeniden dizayn etmesi lazım. SputnikYORUM YAP

YORUMLAR (0)