Bankalararası Kart Merkezi’nin yeni üyesi Papara!

Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankalararası Kart Merkezi üyeleri arasına katıldı.

Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ (Papara) BKM üyesi oldu. 6493 sayılı kanun kapsamında Elektronik Para Lisansı alan Papara, Şubat ayında da Mastercard’dan ön ödemeli kart lisansı almıştı. Papara, Haziran ayında çıkaracağı ön ödemeli kartın yurt içinde POS ve ATM ler üzerinden işlem yapmasını BKM altyapısı ile sağlayacak.

Kullanıcılarının dijtal ödemelerini tek noktadan hızlı, kolay ve güvenli şekilde 7/24 yapabilmelerini sağlayan Papara, piyasaya sunacağı Papara Card ile piyasadaki birçok dijital cüzdanın aksine sadece dijital ödemelerde değil yüzyüze ödemelerde de kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam edecek.

.

Papara olarak kullanıcılarının hayatının her anında olmak ve hayatını kolaylaştırma hedefini benimsediklerini belirten Papara CEO’su İlker Diker, BKM üyeliğiyle Türkiye’nin genç ve dinamik dijital cüzdanı Papara’yı hızla daha geniş kitleye ulaştırma yolunda önemli bir adım attıklarını söylüyor. Dijital dönüşümle birlikte hayatın dijitalde akmaya başladığını fakat Papara olarak kullanıcılarının yüzyüze ödemeler de dahil tüm ödeme ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını, atılan bu adımla birlikte de bu amacı gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica