Bu altcoinde büyük yükseliş bekleniyor

Kripto Analisti Justin Bennett, Bitcoin'İN (BTC) 65.000 doların üzerinde yeni zirveler yapabildiği sürece, VET’in önümüzdeki iki ay içinde yüzde 1335’lik bir ralli gerçekleştirebilmesi gerektiğini söylüyor.

Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre, bir altcoin için %2,600 ralli ufukta olabilir. Kripto analisti Justin Bennett‘e göre, mercek altında bir altcoin, önümüzdeki aylarda 20 kat veya daha fazla hızlı bir hamle yapma potansiyeline sahip.

Mercek altında bir altcoin

Yakından takip edilen stratejist, 75.000 Twitter takipçisine, merkezi olmayan tedarik zinciri yönetim ağı VeChain‘in (VET) tek bir koşulda 1,60 doları görmeye hazır olabileceğini söylüyor. Bennett, Bitcoin (BTC) 65.000 doların üzerinde yeni zirveler yapabildiği sürece, VET’in önümüzdeki iki ay içinde %1335’lik bir ralli gerçekleştirebilmesi gerektiğini söylüyor. Kripto piyasaları, gelecek yıla kadar sürecek genişletilmiş bir piyasa döngüsüne girerse, analist, VET‘in mevcut fiyatlardan %2627’lik bir ralli olan 3.00 dolara kadar çıkabileceğini bile söylüyor. Analist:“[Bence] Aralık ayına kadar 65.000 doların üzerinde Bitcoin = 1.60 dolar VET. Aralık bunun altında zirve yaparsa ve döngü Mart 2022’ye kadar devam ederse, VET muhtemelen 2 – 3 dolar aralığındadır” diyor.

Yakın vadede, Bennett 0.13 ve 0.14 dolar direnç testlerini hemen görüyor. Vechain’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.28 dolar ve bu hala %150’lik bir hareket uzaklığı. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken VET günde yaklaşık %10 artışla 0.11 dolar işlem görüyor.

Geçen ay Bennett, VeChain’in merkezi olmayan blockchain platformu Cardano (ADA) ile ilişkili olduğunu ve her seferinde birkaç hafta sonra benzer fiyat hareketleri yapma eğiliminde olduğunu söyledi.

Bitcoin’e bakıldığında, kripto analisti daha önce BTC’nin ivmesini korumak için 55.300 dolar seviyesini geri alması gerektiğini söyledi. Kral kripto para şu anda 56.000 dolar seviyesinin oldukça üzerindeyken, Bennett, Bitcoin’in başka bir adım atmasını bekliyor gibi görünüyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)