CarrefourSA’da PayPal ile ödeme kolaylığı başladı!

PayPal kullanıcıları artık CarrefourSA’dan online alışverişlerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilecekler. Üstelik özel indirim kampanyalı...

Ödeme sistemlerinin önde gelen ismi PayPal, işbirliği yaptığı markaların sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Şimdi PayPal güvencesiyle alışveriş imkanı sağlayan milyonlarca mağaza arasına CarrefourSA da eklendi. PayPal kullanıcıları, CarrefourSA’da ödemelerini artık daha hızlı ve kolay bir şekilde, kart bilgilerini paylaşmadan yapabilecek. PayPal kullanıcıları, sadece e-posta adresleri ve şifreleriyle alışverişlerini tamamlayabilecek.

PayPal ayrıca CarrefourSA’dan yapılacak alışverişlerde özel bir kampanyaya da imza atıyor. 22 Nisan - 15 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında PayPal kullanıcıları CarrefourSA’dan 100 TL ve üzeri tutarda online alışveriş yaptıklarında, 25 TL kazanacak. Üstelik her PayPal kullanıcısı kampanya süresince iki kez bu fırsattan yararlanma hakkına sahip; yani CarrefourSA’dan iki kez, en az 100’er TL’lik alışveriş yapan PayPal hesap sahiplerine toplam 50 TL iade edilecek. Ödemeler kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirilecek.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica