DenizBank'tan MTV ödemelerine 6 taksit kampanyası

DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini 10 Ağustos 2014 tarihine kadar DenizBank kartları ile gerçekleştiren müşterilerine 6 taksit fırsatı

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, Perakende Bankacılık’ta yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında; 1 Temmuz- 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni DenizBank kartları ile ödeyen müşterilere 6 taksit fırsatı sunulacak.

Aynı kampanya çerçevesinde ödemesini DenizBank kart ile yapan müşteriler Autowax firmasından yüzde 35’e varan indirimlerden yararlanma imkânına da sahip olacak.

MTV ödemeleri DenizBank şubeleri ile AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, Denizbank ATM’leri, 4440800 no'lu telefon hattı veya www.gib.gov.tr internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

MTV kampanyasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, "Hayat Deniz'de Güzel söylemimizle paralel olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara ödeme kolaylığı sağlayacak kampanyalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede MTV taksitlerinin 10 Ağustos tarihine kadar 6 taksitte ödenebilmesine olanak tanıyan uygulamamızı başlattık. Bu açıdan bakıldığında 6 taksit seçeneğiyle müşterilerimize en uzun vadeyi sağlayan banka konumundayız. Yenilikçi ürün ve kampanyalarımızla önümüzdeki dönemde de devam edip kart pazarındaki payımızı artırmayı hedefliyoruz." dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica