En inovatif şirketler PSM AWARDS için yarışıyor!

PSM’nin 10’uncu yılına özel düzenlenen PSM AWARDS, inovatif ödeme sistemleri şirketlerini ödüllendiriyor. Yarışmanın başvuru ücretleri ise TTGV’nin “Yarını İnşa Et” eğitim programına bağışlanıyor

Ödeme sistemleri endüstrisinde yaratıcılığı teşvik etmek, teknolojiyi geliştirmek, genç girişimcileri desteklemek adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan PSM AWARDS için başvurular sürüyor.

PSM AWARDS katılımcıları bir yandan ödüller için yarışırken, bir yandan da teknolojiye ve gençlere verdikleri destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesine iştirak ediyor. Organizasyon için yatırılan başvuru ücretleri, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nın (TTGV) “Yarını İnşa Et” eğitim programına bağışlanıyor. Bu çerçeveden bakıldığında, PSM AWARDS ile herkes kazanıyor.

PSM AWARDS’a pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün ve/veya hizmetle başvurulabiliyor. Şu ana kadar bankacılık, bilişim ve yazılım sektörlerinden, FinTech şirketleri ve startup’lar arasından yazılımdan donanıma, hizmetten altyapı çözümlerine birçok proje için başvurular toplandı.

31 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek yarışmaya www.psmawards.com üzerinden başvurulabilir.

BAŞVURMAK için tıklayınız!

ÖDÜL TAKVİMİ

Başvurular için son gün 31 Ağustos 2018

Jüri değerlendirilmesi 24 - 28 Eylül 2018

Ödül töreni Ekim 2018

ÖDÜL KATEGORİLERİ

* En İnovatif Ürün

* En İyi Mobil Ödeme Çözümü

* En İyi Online Ödeme Çözümü

* Yılın Teknoloji Sağlayıcısı

* En İyi Ödeme Sistemleri Altyapısı

* En Çok Ödeme Sistemleri Çözümü İhraç Eden Firma

* Müşteri Odaklılık

* Yılın Startup’ı

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica