Enpara.com’dan bir ilk!

Enpara.com müşterileri, şubeye gitmek zorunda kalmadan ihtiyaç kredisi alabilecekler

Türkiye’yi masrafsız dijital bankacılık ile tanıştıran Enpara.com, müşterilerine şubeye gitmeden, hiçbir masraf ödemeden, belgesiz, kefilsiz, düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Enpara.com’lular, internet şubesi üzerinden başvuru yaparak aylık yüzde 1,09 faiz oranı ile 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve 36 aya kadar vade ile eşit taksitler halinde geri ödeyebiliyor.

Enpara.com müşterisi olmayanlar ise, başvurularını Enpara.com web sitesinden yapabiliyorlar. Başvurularının olumlu sonuçlanması halinde, kısa bir süre içerisinde müşteri danışmanları tarafından adreslerinde ziyaret edilip, öncelikle Enpara.com müşterisi oluyor, bu aşamadan sonra, Enpara.com internet şubesi üzerinden kredilerini onaylayarak kullanmaya başlıyorlar.

Hizmete girdiği Ekim 2012’den bu yana 175.000 müşteriye ve yaklaşık 3,5 Milyar TL’lik mevduat hacmine ulaşan Enpara.com, bankacılık sektöründe ilk ve tek olan hizmet anlayışını sürdürüyor. Fiziksel şubeleri kullanmadan, sadece dijital kanallar (internet, mobil, ATM ve çözüm merkezi) üzerinden bankacılık hizmeti veren Enpara.com, bu sayede sağladığı maliyet tasarrufunu her alanda avantaj sağlayarak müşterileriyle paylaşıyor. Enpara.com Direktörü Elsa Pekmez Atan, “Müşterilerimize her alanda net bir fayda sunmak en önemli önceliğimiz. EFT, havale, hesap işletimi, fatura ödemeleri, ihtiyaç kredisi, banka kartı gibi temel bankacılık hizmetlerinden hiçbir masraf, ücret veya komisyon almıyoruz. Hem mevduatta, hem kredide sürekli ve pazarlıksız olarak avantajlı faiz oranları sunuyoruz. Ayrıca çeşitli alışveriş ve uygulama sitelerinde cazip indirim fırsatları sunuyoruz. Herhangi bir desteğe ihtiyaç duymaları halinde Çözüm Merkezimizi arayan müşterilerimiz en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri temsilcisine ulaşabiliyor. Kısacası, daha önce bankacılık sektöründe belki de hiç denenmemiş bir şeyi, yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz” dedi. 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica