EsnafPOS’un hedefi 10 bin noktaya ulaşmak

Esnaflara sunduğu kolaylık ve ek gelir imkanlarıyla perakende sektörüne yeni bir açılım getiren EsnafPOS’un kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor

EsnafPOS’un üreticisi olan 2Nokta adlı şirket, Hitay Yatırım Holding tarafından 2011 yılında kuruldu. Şirket, özellikle küçük esnafa ek gelir kazandıracak ve daha hızlı hareket etmesini sağlayacak EsnafPOS cihazını geliştirdi. Bu cihazla esnaf, teknolojiyi kullanarak daha verimli çalışıyor hem de ek gelir elde edebiliyor.
EsnafPOS projesinin Türkiye’de bir ilk olduğunu, bankacılık ve perakende sektörünü yeniliklerle tanıştırdığını belirten 2Nokta Genel Müdürü Sinem Kır “EsnafPOS, katma değerli çözümleriyle iş ortaklarına yeni gelir fırsatları, tüketicilere yeni hizmet çeşitleri sunmayı amaçlayan bir platform” diyor.  EsnafPOS’u kullanan esnafa, tek bir cihaz üzerinden ek gelir sağlayabileceği çok sayıda değer sunduklarını ifade eden Kır, “Yalnızca esnaflarımıza değil, perakende markalarına, bankalara ve esnaflardan alışveriş yapan son tüketiciye de fayda sağlıyoruz. Bütün çözümlerimizin odağına daima iş yerini, esnafı koyuyoruz. Amacımız, kolaylık ve avantaj sağlamak” bilgisini veriyor.
Türkiye’nin tüm bölgeleri ve KKTC’de yaklaşık 5 bin küçük ve orta ölçekli iş yerinin EsnafPOS’u kullanmaya başladığını vurgulayan Kır, yıl sonuna dek bu rakamın 10 bini aşmasını hedeflediklerini belirtiyor.
 
Dağıtıcıyla direkt bağlantı kuruyor

EsnafPOS sistemi, mobil telefon şebekesini kullandığı için hızlı, sorunsuz ve ekonomik bir hizmet sunuyor. Kredi kartı işlemleri yapılan klasik POS cihazı görevlerini de yerine getiren EsnafPOS sayesinde bakkal, market ve büfeler, markalar ve dağıtımcılarla doğrudan irtibat kurabiliyor ve bu sayede stoklarını güncel tutabiliyorlar. Yeni kampanyalar, promosyon ya da indirimler konusunda anında bilgi sahibi olan esnaf, bu sayede gerekli gördüğü ürünleri gün boyunca sipariş verebiliyor. Ayrıca kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri, yeni çıkan ürünler, fiyat değişikliği bilgileri ve benzeri birçok konuyu EsnafPOS kullanıcılarının anında öğrenmeleri mümkün oluyor.
 
Ek gelir de yaratıyor

Kullanıcılar, EsnafPOS üzerinden mobil telefon hatlarına istenilen tutarda ve zahmetsizce TL yükleyebiliyorlar. Ayrıca çeşitli sanal oyun sitelerinde kullanılmak üzere EsnafPOS cihazları üzerinden pin satışı yapılabiliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica