European Women Payments Network İstanbul Buluşması

FinTek, ödeme ve teknoloji alanlarında çalışan kadın ve erkek profesyonelleri bir araya getirecek European Women Payments Network Bahar Buluşması’na sayılı günler kaldı.

2015 yılında Martha Mghendi-Fisher tarafından Amsterdam'da kurulan ve finansal hizmetler sektöründe her alanda çeşitliliği ve katılımı arttırmayı hedefleyen güçlü bir destek ağı olan European Women in Payments Network (EWPN) Türkiye’deki ikinci buluşmasını 8 Nisan Pazartesi günü İstanbul’da gerçekleştirecek.

Kuruluşundan bugüne hızlıca büyüyen ve 18 Avrupa ülkesinde yerel ağları bulunan EWPN, FinTek, ödeme ve bankacılık alanlarındaki kadın profesyonellerin buluşmalar ve konferanslar yoluyla bir araya gelerek sektördeki güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulunmalarını, birbirlerinden ilham alarak kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulanmalarını ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlayan bir platform sunuyor. Organizasyon Türkiye’de FinTek akımını başlatan "Banking and FinTech" adlı kitabın yazarı ve Londra merkezli FinTek girişimi Cybertonica’nın Pazar Geliştirme Yöneticisi Melike Belli tarafından temsil ediliyor.

EWPN Türkiye Elçisi’nin açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlik, finansal hizmetler ve teknoloji alanlarındaki tüm profesyonellere açık ve ücretsiz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica