GameX fuarı biletleri BKM Express ile %50 indirimli

GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı 1 Aralık'ta kapılarını açıyor. Fuar biletlerini BKM Express ile alanlar hem yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak

Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express'in ödeme sponsoru olduğu GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı 1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek. Oyun endüstrisinden uluslararası lider şirketlerin de katılacağı GameX, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin en geniş kapsamlı dijital oyun etkinliklerinden olma özelliği taşıyor.

Etkinliğin biletlerini BKM Express ile biletino.com üzerinden satın alan kullanıcılar ise hem yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak hem de yapılacak çekilişle sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

BKM Express ile bilet alanlar arasından yapılacak çekilişle verilecek hediyeler ise şöyle:

- 30 adet Logitech G300S Gaming Mouse
- 30 adet Logitech G103 Gaming Keyboard
- 30 adet Logitech G240 Gaming Mouse Pad
- 30 adet BKM Express.Dark Passage League of Legends Türkiye Büyük Finali 2016 Özel Forması

BKM Express eSporu destekliyor

BKM Express Türkiye'de hızla gelişen elektronik sporlara destek olmak amacıyla Dark Passage'ın League of Legends takımının da ana sponsoru oldu. eSpor'un günden güne yaygınlaştığı Türkiye'de, 2015 yılında eSpor alanında dağıtılan toplam ödül miktarının ortalama 1,5 milyon TL, lisanslı eSporcu sayısının 4 binin üzerinde olduğu, amatör eSpor takım sayısının ise 14 bini aştığı görülüyor. 2016 yılı itibariyle bu sayı artmaya devam ediyor. BKM Express de eSpora verdiği destekle tıpkı internet ve mobil ödemelerde olduğu gibi dijital teknolojilerle iç içe yaşayan genç nüfusa sunduğu güvenli, hızlı ve kolay ödeme çözümlerini tanıtmayı hedefliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica