Garanti Bankası çağrı merkezi'ne 3 ödül birden

Garanti Bankası, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki organizasyonu olan "Contact Center World" yarışmasında, 3 ödüle birden layık görüldü

Garanti Bankası açıklamasına göre, bu yıl Lizbon’da düzenlenen "Contact Center World" yarışmasında banka, "En İyi Çağrı Merkezi" ve "En İyi Dönüş Veren Kampanya" kategorilerinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölge birincisi olurken, "En İyi Satış Kampanyası" kategorisinde ise gümüş madalyayla ödüllendirildi.

Dünyanın önde gelen çağrı merkezlerinin yarıştığı organizasyonda, 2 kategoride birinciliğe layık görülen Garanti Çağrı Merkezi, kasım ayında Las Vegas’ta düzenlenecek dünya finallerinde ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

Garanti Bankası’nın omni-channel (çok kanallı) hizmet dağıtım stratejisinin önemli bir ayağı olan Çağrı Merkezi, yıllık 65 milyon üzerinde müşteri teması, güçlü teknolojik altyapısı, sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı ve bin 110 yüksek nitelikli çalışanıyla müşterilerine her temasta deneyim yaşatmayı hedefliyor.

1998 yılından bu yana sektöründe bulunan Garanti Çağrı Merkezi, hizmet ve satış kulvarlarında Garanti Bankası’nın rekabet avantajı olarak konumlanıyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica