Garanti Bankası'ndan bayram kredisi

Garanti Bankası' Bayram gelmeden kredisi geldi' kampanyası ile uygun faizli kredi fırsatı sunuyor

“Bayram gelmeden kredisi geldi” kampanyasıyla müşterilerine Ramazan Ayı öncesinde uygun faizli kredi fırsatı sunan Garanti Bankası, kredi kampanyasını uzatarak aynı avantajları yaklaşan bayram
dönemi için de sürdürüyor. Kampanya kapsamında  %0,95 faizli 3000 TL tutarlı kredi, 95 TL dosya masraflı olarak kullanılabiliyor.
Kredi almak isteyenler  Garanti Bankası şubelerinden, www.garanti.com.tr adresinden, 444 0 335 Tam Destek Hattı’ndan, Garanti Bankası Paramatik’lerinden ve KREDİ yazıp 3390’a SMS yollayarak cep telefonlarından başvuruda bulunabiliyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, “Ramazan Bayramı’nın yaz mevsimine denk gelmesi, tüketicilerin harcamalarını ve nakit ihtiyaçlarını artırıyor. Biz de müşterilerimizin, hem yaz aylarını keyifli ve rahat geçirebilmeleri, hem de bayrama yönelik harcamalarını rahatça yapabilmeleri için geçen ay başlattığımız kampanyayı “Bayram Kredisi” kampanyası adıyla uzattık. Böylece, uygun faizli kredi sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz, ihtiyaçları olan krediye tüm kanallarımızdan hızlı bir şekilde sadece nüfus cüzdanlarıyla başvurabiliyor. 444 0 335 numaralı Tam Destek Hattı’mızı arayarak, tek bir telefonla kredi başvurularını kolayca tamamlayabiliyor. Başvurunun yanı sıra, ‘Tam Destek’ hizmetimizle, kredi kullandıktan sonra ihtiyaç duymaları halinde kredilerinin vadesini uzatabiliyor veya taksitlerini küçültebiliyor. Kredileri bitmeden yeni ihtiyaçları oluşması halinde de ek kredi alabiliyor.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica