Garanti BBVA 2 kategoride 3. kez 'en iyi' seçildi

Garanti BBVA üst üste 3.kez ‘Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası’ ve ‘Türkiye’nin En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması’ ödüllerini kazandı.

Dijital bankacılık alanında yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de sektörüne öncülük eden Garanti BBVA, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden World Finance tarafından 2 ödüle layık görüldü. Garanti BBVA, World Finance’in ‘Dijital Bankacılık Ödülleri 2019’ Türkiye değerlendirmesi kapsamında üst üste üçüncü kez ‘En İyi Bireysel Dijital Banka’ seçilirken Garanti BBVA Mobil’le de ‘En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması’ ödülünü kazandı. Şubedeki hizmet modeline kadar dijitalleşmeyi tüm ürün ve hizmetlerine entegre eden Garanti BBVA, World Finance’ten kazandığı 2 ödülle en iyi dijital banka olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Dijital bankacılık alanında Türkiye’de sektörüne öncülük eden Garanti BBVA olarak, dünyanın saygın finans dergilerinden Wold Finance tarafından üç yıldır üst üste ‘Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası’ ve ‘Türkiye’nin En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması’ ödülüne layık görülmekten son derece mutluyuz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, bulundukları her yerde olmak vizyonuyla hayata geçirdiğimiz dijital bankacılık uygulamalarımızın uluslararası platformlarda takdir edilmesi bizim için olduğu kadar ülkemiz bankacılığı adına da gurur verici… Kazandığımız her yeni ödül bu alanda bizi daha iyisini yapmak için motive ediyor. Önümüzdeki dönemde de dijital bankacılık alanında geleceği şekillendirecek ürün ve hizmetlerimizi; müşterilerimize ulaştırmaya ve onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica