Genç sanal bankacılara gerçek ödül

26 yaş altı üniversite ve yüksek lisans öğrencilerini hedefleyen uluslararası online bankacılık yarışması Ace Manager 2014 başlıyor

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) küresel ortağı BNP Paribas tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen online bankacılık oyunu Ace Manager’a katılmak için son başvuru tarihi 10 Nisan. Ace Manager, tüm dünyada özellikle 26 yaşından küçük üniversite ve yüksek lisans öğrencilerini hedefleyen uluslararası bir oyun. Bu yıl ilk kez herkesin katılımına açılan yarışmada sadece öğrenciler ödülllendiriliyor.
Üç hafta boyunca süren bu sanal yolculukta, bankacı rolüne bürünen katılımcılar oyun sayesinde ekonominin dinamiklerini keşfederken, iş dünyasındaki işleyişiyle ilgili bilgi sahibi olabiliyor. Aynı zamanda tamamen İngilizcenin hakim olduğu Ace Manager, öğrencilere İngilizceyi geliştirmek için de bir fırsat sunuyor.

AMAÇ MÜŞTERİYİ MEMNUN EDECEK EN İYİ ÇÖZÜMÜ BULMAK

Oyun, Universe-City adında kurgu bir mekanda başlıyor. Her biri üç öğrenciden oluşan katılımcı takımlar, yarışmanın aşamalarında karşılaştıkları birçok örnek vakada; pazarlama, yönetim ve iş geliştirme gibi çeşitli bankacılık alanlarında becerilerini test edecek. Takımların amacı, müşteriye yardım etmek için en iyi çözümü bulmak olacak.
Yarışmacıların BNP Paribas’nın Bireysel Bankacılık, Varlık Yönetimi ile Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı gibi üç ana işkolu ile ilgili birçok zorlu görevi yerine getirmeleri gerekiyor.  

KAZANANI 6.000 EURO VE PARİS SEYAHATİ BEKLİYOR

Son katılım tarihi 10 Nisan olan yarışmaya başvuru acemanager.bnpparibas.com adresi üzerinden yapılıyor. 17 Nisan-7 Mayıs tarihleri arasında ilk etabı oynanacak olan Ace Manager’ın en iyi beş takım arasında Mayıs ayında finali yapılacak. Birinci takım 6.000 Euro ve Paris seyahati, ikinci takım 3.000 Euro, üçüncü takım ise 1.500 Euro ödüle hak kazanacak. Ayrıca tüm finalistler çeşitli global tenis etkinlikleri biletiyle ödüllendirilecek.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica