Gezinomi, Vakıfbank işbirliğiyle tatil indirimleri

Gezinomi, büyük ilgi gören Vakıfbank Worldcard kampanyasını yeniliyor

Yazın son demlerini yaşadığımız şu günlerde hala tatil yapamamış ya da çıktığı seyahatten bir şey anlamamış olanlar var! Eğer siz de bugünlerde tatil planları yapanlardansanız, turizm sektörünün yenilikçi firması Gezinomi’nin size müjdeli bir haberi var. Gezinomi, Türkiye’de lider ortaklarıyla sunduğu işbirliklerine bir yenisini daha ekleyerek, sektörde fark yaratan indirimli kampanyalarına devam ediyor.

Gezinomi’nin yeni kampanyasıyla Vakıfbank Worldcard sahipleri tek seferde yaptıkları 1.500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde, 150 TL tatil indirimi kazanacak. 26 Eylül’e kadar sürecek kampanyanın indirimi, kullanıcıların bir sonraki ekstrelerine yansıtılacak.

Tatile gitmenin en avantajlı yolu

Gezinomi’nin 2014 yılında Temmuz ayına kadar yapılmış olan işlemler üzerinden derlediği bilgilere göre, tatil alışverişlerinin büyük çoğunluğu mesai saatlerinde yapılıyor. Veriler, tatile gidenlerin yüzde 90’ının ofisteyken akıllarının tatilde olduğunu gösteriyor. İnternet kullanım sıklığı arttıkça da, online ya da çağrı merkezi aracılığıyla tatil planlama eğilimi giderek artıyor. Tüm yıl boyunca gerçekleştirdiği işbirlikleriyle tatilcilere avantajlı kampanyalar sunan Gezinomi, yine tatilcilerin bütçesini düşünerek tatil indirimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, “Vakıfbank Worldcard sahiplerine yönelik bu kampanyamız daha önce de müşterilerimizden büyük ilgi görmüştü. ‘Her gün tatil olsa…’ sloganıyla hareket eden bir online turizm firması olarak; her gün ofiste, evde, dışarıda, yani her daim aklı tatilde olanlar için sürekli fırsatlar yaratmaya devam ediyoruz” dedi.

Kampanya koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.gezinomi.com/kampanyalar/tatil-indirimi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica