ING POS Ekstra'lı KOBİ’ler harcarken kazanıyor

ING Türkiye işletmeler için geliştirdiği yenilikçi ürünlerine POS Ekstra’yı da ekledi. Buna göre, işletme sahipleri yalnızca dijital kanallardan edinebildikleri POS Ekstra ile ING KOBİ Dijital dünyasında yerini alıyor.

ING Türkiye, işletmeler için geliştirdiği yenilikçi ürünlerinin arasına POS Ekstra’yı da ekledi. Yalnızca dijital kanallardan edinilebilen POS Ekstra ile ING KOBİ Dijital dünyasında yerini alan işletme sahipleri hem harcama yaptıkça kazanıyor hem de para transferi, POS bakımı gibi masrafları yapmıyor.

5 bin TL harcamaya yüzde 1,09 avantajlı üye iş yeri ücreti

POS Ekstra’nın avantajlarından yararlanmak isteyen işletme sahiplerinin ING Business Banka Kartları ile aylık 5 bin TL harcama yapmaları yeterli oluyor. Fatura, market, akaryakıt, restoran, kafe gibi harcamaların sonucunda 5 bin TL limitine ulaşan işletme sahipleri, üye iş yeri ücretinde yüzde 1,56 yerine yüzde 1,09 faiz oranı ile ekstra indirim fırsatından yararlanıyor.

İşletmelerin aylık masrafları POS Ekstra ile azalıyor

ING Türkiye’nin POS Ekstra üyesi iş yeri sahiplerine sunduğu avantajlar, ayrıcalıklı faiz oranı ile sınırlı kalmıyor. Aylık 5 bin TL harcama yaptıkları süre boyunca havale-EFT ücreti ödemeyen POS Ekstra’lılar, tüm bankaların ATM’lerinden ayda altı kez ücretsiz olarak para çekip yatırabiliyor. Üye iş yeri sahipleri ayrıca, sabit, mobil veya yazarkasa POS fark etmeksizin kullandıkları POS için yazılım, donanım, bakım masrafı da yapmıyor.

İhsan Çakır: “KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuklarına ve ihtiyaçlarına odaklanıyoruz”

KOBİ’lere destek olmak hedefiyle yenilikçi ürün ve hizmet modelleri geliştirdiklerini söyleyen ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İhsan Çakır, “KOBİ’lerin ekonomik ve toplumsal hayat için önemine inanıyor, bu doğrultuda ihtiyaç duydukları finansal çözümleri sunarken dijitalleşme yolculuklarına da katkı sunmayı hedefliyoruz. KOBİ Dijital, işletme sahiplerine sadece dijital kanallarımız üzerinden sunduğumuz birtakım ürün ve fırsatları barındıran avantajlı bir dünya. KOBİ Dijital ile işletme sahipleri, işlerinin başından ayrılmadan, esnaflarımız kepenk kapatmadan tüm bankacılık işlemlerini ING Mobil üzerinden yapabiliyor. Yeni uygulamaya aldığımız POS Ekstra ile işletmeler KOBİ Dijital dünyasında yerini alırken yaptıkları harcamalar sayesinde kazanç elde edecek, ücretsiz sunduğumuz hizmetlerle de masraflarını azaltacak. Dijital hizmetlerimiz ile KOBİ’lerin yanında olarak işletmelere ve ülke ekonomimize olan desteğimizi sürdürmeye bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)