Ingenico yazarkasaPOS, Hopi ile uyumlu hale geldi

Yazarkasalarında teknolojik pratikliğe ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico, yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarına her geçen gün yeni bir uygulama ekliyor

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarını yeni uygulamalarla desteklemeyi sürdürüyor. Teknolojik sürdürülebilirliğe önem veren Ingenico şimdi de ‘Alışverişin App’i’ Hopi ile tam uyumlu çalışmaya başladı. Böylece Hopi kullanıcıları, Hopi anlaşmalı işyerlerindeki Ingenico yazarkasaPOS üzerinden yaptığı alışverişlerinde ‘Paracık’ (puan) kazanırken, Hopi mobil ödeme özelliğini kullanarak Paracık’ları ile alışveriş de yapabilecek.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal Hopi iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “Yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarımıza entegre ettiğimiz Hopi uygulaması sayesinde, Hopi kullanıcıları ödeme sırasında kendilerine sağlanan tüm avantajlardan faydalanabiliyor. Entegre çalışan sistem ile hem iş yerlerine hem de kullanıcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı ve deneyimi sağlıyoruz. Üye işyerlerinin Hopi uygulamasına geçişi de artık çok kolay. İş yeri ile Hopi anlaşma yaparak uygulama yükleme talebi Hopi ekibi üzerinden Ingenico operasyon ekibine iletiliyor. Ingenico ekibi gerekli tanımlamaları yaparak Hopi uygulamasını aktif hale getiriyor ve tüketiciler Hopi’nin avantajlı dünyasıyla alışveriş yaparken, Ingenico yazarkasaPOS kullanan işyeleri ek ciro yaratıyorlar. Her uygulamada olduğu gibi Ingenico YazarkasaPOS’lar Hopi uygulaması ile de tam olarak entegre çalışıyor.”

Hopi uygulamasını kullanmak isteyen müşteriler için ürün girişi yapıldıktan sonra YazarkasaPOS ekranındaki kampanya tuşu ile Hopi işlemi başlatılıyor. Hopi kullanıcısı telefonundaki QR kodunu barkod okuyucu entegre İngenico YazarkasaPOS’a okutarak veya standart Ingenico YazarkasaPOS’larda barkod numarasını tuşlayarak alışverişten Paracık kazanma, Paracık kullanma ve mobil ödeme işlemlerini gerçekleştiriyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica