Maximum Kart'a Marcom Awards 2017'de 3 ödül

İş Bankası'nın Maximum Kart’ına, Marcom Awards 3 kategoride ödül verdi

Dünyanın önde gelen iletişim ve pazarlama platformlarından biri olan Association of Marketing and Communication Professionals tarafından düzenlenen Marcom Awards’da, Maximum Kart’ın sosyal medya iletişim çalışmaları 3 ayrı kategoride ödüllendirildi.

Sosyal medya hesaplarında genç, dinamik ve günlük hayata dokunan bir iletişim stratejisi sürdüren Maximum Kart’ın, takipçileri ile özgün, samimi ve sıcak bir iletişim tonu üzerinden etkileşime geçmesi, pazarlama ve iletişim alanında uluslararası bir yarışma olan Marcom Awards jürisinin de dikkatini çekti.

Takipçilerin sadece sosyal medyada bulabileceği röportajlardan oluşan sinema programı “Maximum - Yönetmeninden” projesi, Marcom Awards 2017’de “Sosyal Etkileşim” kategorisinde Platinum ödül aldı. Cinemaximum ile devam eden uzun soluklu işbirliği kapsamında sinema eğlencesini sahiplenmiş bir marka olan Maximum Kart, bu projede sinemasever kitlesine özel, Beste Bereket’in sunuculuğunu üstlendiği 11 yönetmen ve oyuncu ile bir sinema programını sosyal medyada hayata geçirdi.

Maximum Kart’ın, Marcom Awards tarafından “Sosyal Video” kategorisinde Platinum ödüle layık görülen diğer bir iletişim çalışması ise EuroLegaue Final 4 projesi oldu. Bir kredi kartı olmasının yanında, alışverişten sinemaya, sanattan spora kullanıcıların hayatının her noktasına dokunmayı amaçlayan Maximum Kart, Euroleague Final4 müsabakalarında sosyal medyada gündemi yakalayarak, organizasyon heyecanını sosyal medya hesaplarında yaşattı. Türkiye’nin Final4’u gören ilk yerli koçu Oktay Mahmuti ile işbirliği yapan Maximum Kart, sosyal medya hesaplarına özel videolar hazırladı. Kendisinin müsabakalarla ilgili taktik ve görüşlerini anlattığı bu özgün içerikli videolar, Maximum Kart’ın sosyal medya hesaplarında 4,5 milyona yakın kez görüntülendi.

Ayrıca Maximum Menü, Maximum Seans ve bedava bilet gibi avantajlı uygulamalarıyla müşterilerine Cinemaximum’larda ayrıcalıklı sinema deneyimi yaşatan Maximum Kart, “sinemanın kartı olma” vaadini güçlendirmek amacıyla sosyal medyada düzenli olarak sinema bileti hediyeli yarışmalar düzenliyor. Türkiye’de ilk olarak kullanıcıların Facebook gönderileri üzerinden soruları yanıtlayıp yarışmaya katılabilmelerini sağlayan kampanya mekanizması ile Maximum Kart, Marcom Awards 2017’de “Sosyal Medya Kampanyaları” kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica