Ödeal’dan yıl sonu 'BKM Express' kampanyası!

Ödeal, yıl sonu kampanyası herkesi kazanmaya davet ediyor. Kampanya dahilinde müşterilerinden BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri, 20 TL ve üzeri ödeme aldıkları her müşteri için 5 TL ödül kazanacak

2016 yılının sonuna yaklaştığımız bu günlerde Ödeal’ın yıl sonu kampanyası üye iş yerlerine kazandırmaya devam ediyor. 01 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında, Ödeal uygulaması ile BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri her müşteri için 5 TL kazanacak. Kampanya dahilinde bir üye işyeri en fazla 1.000 TL’lik ödül kazanabilecek.

Ödeal üyesi iş yerlerinden alışveriş yapacak müşteriler ise kampanya tarihleri içerisinde BKM Express ile yapacakları ilk 20 TL ve üzeri ödeme işlemi için bir sefere mahsus olmak üzere 10 TL ödül kazanacak. Kazanılan ödül, alışverişin yapıldığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde işlem yapılan karta iade şeklinde olacak.

Cep telefonlarını mobil tahsilat aracına dönüştüren, küçük ölçekli iş yerleri ile bireysel girişimcilerin kredi kartı ve banka kartı ile ödeme almasına imkan sağlayan Ödeal’ın kazandıran kampanyası 31 Aralık’a kadar sürecek.

Kampanya, toplamda 1.350 adet ödeme işlemi ile sınırlandırılırken, kazanılan ödüller 2 Ocak 2017 haftası içerisinde üye iş yerlerinin hesabına aktarılacak.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica