Önce cam tavanları kırıp ‘erkek egemen’ algısını yıkmalıyız

Ödeme sistemleri, içerisinde farklı disiplinleri barındırması ve aynı zamanda iş yapış şekillerinin sürekli değişim ve gelişim göstermesi, kariyer açısından yeni fırsatlar barındırıyor.

AUSTRIACARD’ın Türkiye’deki varlığını güçlendirmek, ürün ve hizmet ağını genişletmek vizyonu doğrultusunda aldığı büyüme kararına istinaden 2012 yılında göreve başlayan Esra Güler, bankacılık ve ödeme sistemleri alanında 23 yıllık iş tecrübesine sahip. Salgınla birlikte iş hayatında birçok düzen değişirken, ödeme dünyasının tam da odak noktasında görev yapan Güler’e sorularımızı yönelttik.

AUSTRIACARD Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Esra Güler, bu ay “Zirve Yolunda” sayfamızın konuğu oldu. Güler’den  ödeme sistemleri ve ilişkili sektörleri, kadın çalışanlar ve kariyerleri açısından değerlendirmesini istedik, kadınların teknolojide işgücüne katılımını artırmak ve yönetim kademesinde daha çok söz sahibi olmasını sağlamak için önerilerini sorduk. AUSTRIACARD Türkiye’nin hedefleri, gelecek planları ve daha bir çok sorumuzu PSM okurları için yanıtladı… Okumak için tıklayınız

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)