Papara’da önemli atama

Papara’da Kartlı Ödeme Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörlüğüne Erhan Tomur atandı.

Sektörün elektronik para şirketlerinden Papara’nın Kartlı Ödeme Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörlüğü pozisyonuna bankacılık ve ödeme sistemleri dünyasının yakından tanıdığı Erhan Tomur getirildi. 

2003 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Erhan TOMUR, 2003-2006 ve 2010-2018 yılları arasında QNB Finansbank’ta çalışmıştır. Bu zamanlar içinde,  Ödeme Sistemlerinde, Bireysel Kredi Kartları, Banka Kartları, KMH, Ticari Kartlar ve POS ürünleri ile ilgili  ürün ve portföy yönetimi  yöneticiliği ve  Perakende Bankacılık’ta  ise İşletme Bankacılığı Satış ve Obi Bankacılığı pazarlamadan sorumlu yöneticilik görevlerini üstlenmiştir. 2007-2010 yılları arasında TEB’de, Kredi kartları Portfoy Yönetimi ve Akbank’ta Bireysel Bankacılık Müşteri Segment Yönetimi yöneticiliği yapan Erhan Tomur,  son olarak

Son olarak Turkcell bünyesinde bulunan Paycell’e ait Paycell Wallet ve Paycell Card ürünlerinin ürün yönetimi, satış stratejilerinin belirlenmesi, ürünün geliştirilmesi alanlarında görev almıştır.

Papara’nın CEO’su İlker Diker , yeni atama ile ilgili, "Sektörün önemli ve deneyimli isimlerinden biri olan Erhan Tomur’u şirketimize katılmasıyla birçok başarılı işe imza atacağımıza inanıyorum.” derken, Erhan Tomur da kısa zamanda böylesi başarılı işlere imza atarak Türkiyenin en büyük Fintech’lerinden biri haline gelen Paparada çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum dedi.

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica