Papara’dan PTT işbirliği!

Dijital ödeme sistemi Papara, PTT ile iş birliği yaptı

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ve kısa sürede 1 milyon kullanıcıya ulaşan dijital ödeme sistemi Papara’nın iş ortakları arasına PTT de katıldı.

İki kuruluş arasında yapılan anlaşma çerçevesinde önümüzdeki günlerde PTT şubelerinde Papara Card satışı başlayacak. 4 bin 600 PTT şubesinde kullanıcılar Papara hesaplarına para yükleyip çekilebilecek ve ayrıca 2 bin 600 Pttmatik cihazında Papara’ya özel menüler üzerinden işlemlerini 7 gün 24 saat kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

Papara CEO’su İlker Diker, müşterilerinin Papara Card’ı kolayca istedikleri yerden alabilmeleri için D&R, n11, gittigidiyor, idefix, TveK, Nokta Kırtasiye, Pratik İşlem ve Faturavizyon’dan oluşan kart satış ağına PTT’yi de ekleyerek bu yönde iyi bir noktaya ulaştıklarını fakat bunu daha da ileriye götürmek için çalışmalarını hızlandırdıklarına dikkat çekiyor.

Kurumsal ve bireysel kullanıcılara özel çözümler sunan Parara, 2016 yılında kurulmuş ve geçen kısa sürede 3,5 milyar liralık işlem hacmine ve 1 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Gelecek planlarını Türkiye ve dünyadaki ödemeler sisteminin dijitalleşme potansiyeli üzerine kuran Papara, 2019 yılı sonunda 10 milyar liralık iş hacmine ve 3 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (2)

  • Kudret Yazıcı01 Haziran 2018 10:47İlk çıktıklarında kim bunlar diye diye düşünüyordum ama çok hızlı büyüdüler. Tebrik etmek lazım.1 Milyon kullanıcıya ulaşmak büyük başarı.İki tane türk girişimcinin işi bu noktaya getirmesini takdir etmek gerekiyor.

    (%0) (%0)
  • Murat Erim28 Mayıs 2018 16:06Süper iş ! PTT'nin yaygınlığı düşünüldüğünde Papara için inanılmaz bir kanal anlaşması olmuş. Tebrikler Papara Ekibi.

    (%33,33) (%66,67)
Yandex.Metrica