POS’ta Son Nokta

Acilen bir çalıştay düzenleyelim!

Sektör temsilcileri, yazılım yerine cihaz ve kabloya bağlı bir mevzuat oluşturulduğu için ÖKC dönüşüm projesinin hedefine ulaşamadığını düşünüyor. Ancak bu noktada geriye dönüşün mümkün olmadığının da farkındalar. Dijitalleşme doğrultusunda yeni bir yol haritası oluşturmak için geniş kapsamlı bir çalıştay düzenlenmesini öneriyorlar... 

Ekim 2013’te başlayan ödeme kaydedici cihaz  dönüşümü projesinde hangi aşamaya gelindi? Ertelemeler, muafiyetler, değişiklikler cihaz üreticilerini, yazılım ve uygulama geliştiricileri, kullanıcıları, bankacıları nasıl etkiledi? Yola çıkarken belirlenen hedeflere ne ölçüde ulaşılabildi? Projenin atıl kalmaması, teknolojik gelişmeler ve dijitalleşmeyle uyum sorunu yaşamaması için neler yapılabilir? 

“POS’ta Son Nokta” başlıklı Gündem Toplantımızda bu sorulara; Verifone Türkiye, Güneydoğu Avrupa ve Rusya Genel Müdürü Onur Altınbaş, Verisoft CEO’su Onur Alver, BKM İş Geliştirme ve Ödeme Platformları Genel Müdür Yardımcısı Celal Cündoğlu, Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, iyzico COO’su Orkun Saitoğlu ve POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun Yuğaç ile birlikte yanıt aradık... Gündem Toplantısını okumak için tıklayınız!

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica