PSM - ARALIK 2018

Akıllı ekonomilerde bankalar için bir gelecek var mı? GİB Sim Kart ile tüm cihazlar yazarkasa POS’ dönüşsün. Ücretsiz uluslararası para transferi Türkiye’de.

Teknolojinin finansla kesiştiği ve finansal hizmetlerin daha verimli hale gelerek değiştiği günümüzde, bu değişimdeki yıkıcı yenilikleri PSM’den takip edebilirsiniz.

İşte aralık ayında öne çıkan başlıklar…

Türkiye’nin ödeme Oscar’ları törenine davetlisiniz. PSM onuncu yılını çok özel bir ödül programıyla kutlamaya hazırlanıyor okumak için tıklayınız!

Verisoft’un yeni nesil ÖKC zorunluluğu nedeniyle Türkiye pazarına sunamadığı mPOS çözümü Slovakya’da kullanılmaya başladı. Verisoft CEO’su Onur Alver, mPOS’ların yanı sıra akıllı telefon ve tabletleri de kolayca yazarkasa POS’a çevirebilecek bir fikir öneriyor... okumak için tıklayınız!

Zirve Yolunda: Bonus’un yaratıcısı Mehmet Sezgin’in “Hikayesi En Bol” kitabının basın toplantısındayız, toplantıda Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu da bizlerle. Toplantının sonunda biz hanımlar baş başa kalınca konu inovasyondan öteye taşınıyor ve sektörün kadın istihdamı sorununa geliyor. Işıl Hanım GÖSAŞ’ta bu konuya ayrı bir önem verdiklerini belirtirken, gözlerindeki samimiyet içimi ısıttıyor. İşte o güzel sohbetten “Zirve Yolunda”ya yansıyanlar okumak için tıklayınız!

İçindekiler

Ücret almayan, müşterisine aidat veren kredi kartı 2 yaşında

Türkiye’nin bankacılık sistemine geçen ilk yerli yemek kartı: yemekmatik

Yemek kartlarında asıl rekabet şimdi başlıyor

İskonto yasağı Multinet Up’ı öne çıkartacak

Vodafone Türkiye’nin yazarkasa POS tercihi Ingenico oldu

Paynet’ten bir sanal ve fiziki POS birleşti

Vakıfbank’tan 5 yeni kart

Akıllı ekonomilerde bankalar için bir gelecek var mı?

Adı ne olursa olsun, deneyimin değiştiği Cuma

Nesnelerinde kimliği olmalı ve teyit edilebilmeli

Kredi kartı kullanıcıları ortalama 2.2 karta sahip

Hepsi ve daha fazlası PSM Aralık 2018 sayısında…

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica