PSM AWARDS 2020 jürisi belli oldu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen PSM Ödüllerinin jürisi belli oldu. FinTech İstanbul Danışma Kurulu Üyesi Dr. Soner Canko başkanlığındak PSM AWARDS 2020 jürisi 18 Kasım’da toplanıyor,

Sektörün deneyimli isimlerinden oluşan jüri, FinTech İstanbul Danışma Kurulu Üyesi Dr. Soner Canko başkanlığında değerlendirme için 18 Kasım’da toplanıyor. Ödül kazanan projeler; Mapfre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Z. Nazan Somer Özelgin, HSBC Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sönmez, Paynet CEO'su Serkan Çelik, Startups.watch Kurucusu Serkan Ünsal, FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, BloombergHT Editörü Sefer Yüksel, Canpolat Legal Kurucu Ortağı Av. Yaşar K. Canpolat ve PSM Yayın Danışmanı Abdullah Çetin’in oylarıyla belirlenecek. Ardından da finans, teknoloji ve sigorta dünyasının en iyileri 8 Aralık’ta yapılacak ödül töreninde açıklanacak.

15 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek yarışmaya www.psmawards.com üzerinden başvurulabilir. Online ödül törenine katılıp yarışmacıların heyecanına ortak olmak için de aynı adresten kayıt olabilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)