PSM Kasım sayısı bayilerde!

Krizler ödeme sistemlerinin dostu mu? FinTech’lerin ödemelerdeki rolü. Ödemelerin geleceğini belirleyecek 6 eğilim...

Teknolojinin finansla kesiştiği ve finansal hizmetlerin daha verimli hale gelerek değiştiği günümüzde, bu değişimdeki yıkıcı yenilikleri PSM’den takip edebilirsiniz.

İşte Kasım ayında öne çıkan başlıklar…

Gündem Toplantıları: Gündem toplantılarının 7’incisi Visa sponsorluğunda “FinTech’lerin Ödemelerdeki Rolü” temasıyla gerçekleşti. Avrupa’da sektörün gelişimini ve Türkiye’deki durumunu örnek vakalarla incelendiğimiz toplantının moderatörlüğünü Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel üstlendi. Visa Avrupa FinTech ve Stratejik Ortaklıklar Başkanı Vish Sowani, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Melike Kara ile KWORKS Program Koordinatörü Fatih Akşener de konuşmacı olarak katıldı. Toplantının detaylarını okumak için tıklayınız!

Zirve Yolunda: iyzico CFO İlkay Düzgün’e birçok soru yönelttik, kadın çalışanlar açısından sektörü değerlendirdi ve yönetici olana kadar çektiği zorlukları paylaştı. Kariyerinin başındaki kadın yönetici adaylarına ilk tavsiyesini sorduk “Çok çalışın ve klişelerin kurbanı olmayın. Evet, kariyerinizi engelleyebilecek dış faktörler hep olacaktır ama bunların sizi durdurmasına izin vermeyin” dedi. Keyifli sohbeti okumak için tıklayınız!

İçindekiler

ING Bank POS’ta ücret ve komisyon karmaşasını bitirdi

Sermayedarı değişen Verifone, dijital dönüşümü hızlandıracak

PAX’ın Türkiye macerası başlıyor

‘Sonra öde’ kolaylığı sokağa taşınıyor

ATM’ler için gelecek ne kadar yakın

Kadınlar sesini çıkarttıkça değişim gerçekleşecektir

E-ödemeler ile 43 milyar TL tasarruf sağlanabilir

Ödemelerin geleceğini belirleyecek 6 eğilim

Yabancı turistlerin kartlı ödemeleri katlandı

FinTech 250 listesinde 30 unicorn var


Hepsi ve daha fazlası PSM Kasım 2018 sayısında…

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica