PSM Nisan dijitalde yanınızda…

PSM’nin yeni sayısı fiziki bir ortamda bir araya gelmeden online hazırlandı. Finansal teknolojilerin yaşama olan etkilerini okurlarımızla paylaşmak üzere sizlere basılı olarak ulaşmanın yanı sıra dijitalde de yayındayız.

PSM Nisan 2020 çıktı!

Bankalarımız Kovid-19 salgınına karşı aldıkları tedbir, teşvik ve destekleri, sağladıkları kolaylıkları bir bir açıkladı. Deyim yerindeyse “elimizi taşın altına koyuyoruz” dedi. Banka banka alınan önlemleri, sağlanan kolaylıkları yeni sayımızda bulabilirsiniz...

Koronavirüs salgını temassız ödemelerin önemini bir kez daha ortaya çıkardı; bir musibet nedeniyle de olsa “nakitsiz topluma ulaşma” yolunda önemli bir alışkanlığın yerleşmesini sağladı.

Bu dönemde dijital hizmetlerin önemi daha da belirginleşiyor. Başta kamu kurumlarında olmak üzere pek çok işlemin dijital kanallar üzerinden yapılabilmesi için çalışmalar hızlandı, uygulamalar arttı.

IoT (nesnelerin interneti) ve akıllı şehirler konusunda hazırladığımız haberler de dijitalleşmenin geldiği seviye ve önümüzdeki dönemde bizi nasıl bir dünyanın beklediği açısından önemli ipuçları barındırıyor...

Hepsi ve daha fazlası PSM Nisan sayısında, okumak için tıklayınız!

YORUM YAP

YORUMLAR (0)