PSM Ocak 2019 sayısı çıktı…

2008 yılından bu yana ödeme sistemleri sektörünün ilk ve tek yayını olarak PSM sizlerin desteğiyle 10’uncu yılını kutluyor

Bu süreç boyunca hiç ara vermeden haber, makale, röportaj ve pek çok farklı içeriği okuyucularımızla buluşturduk. Bu yeni dönemde de FinTech ekosisteminin ve ödeme sistemleri sektörünün nabzını sizler için tutmaya devam edeceğiz. Mutlu yıllar dileriz.

İşte ocak ayında öne çıkan başlıklar…

Ödeme  dünyasının Oscar’ları sahibini buldu. 10’uncu yılımızı 8 farklı kategoride dağıttığımız 20 ödülle kutladık. 50’ye yakın başvurunun yapıldığı PSM AWARDS’ta kazananlar kimler? okumak için tıklayınız!

Zirve Yolunda’da bu ay, 14 yıllık bankacılık deneyiminin ardından ininal’de CMO olarak göreve başlayan Gülben Yağcı ile birlikteyiz. Gülben Yağcı’ya göre, lise ve üniversiteli genç kadınların sektörde başarılara imza atmış kadın yöneticilerle bir araya gelmesi son derece önemli. İşte tam da bu noktada sayfamıza konuk olan diğer kadınlar gibi Gülben Yağcı ile aynı yöne koşuyoruz... İşte güzel sohbetten “Zirve Yolunda”ya yansıyanlar okumak için tıklayınız!

İçindekiler

Sessiz sedasız bir finans devi doğuyor

Renkli ülke Hindistan’ın ödeme teknolojileri mozaiği

Desteklenmeye değer bir yerli ATM girişimi

Temassız alışkanlık yapar

Ortadoğu elektronik ödeme pazarı değerlendirmesi

Aralık ayı FinTech adına çok verimli geçti

Banka yönetim kurulu üyeleri için yeni sorumluluklar geliyor

İnternetten kartlı ödemeler 1,5 kat arttı

Biraz teşvik, biraz zorlama: kartlı ödemeler hızla büyüyor

Hepsi ve daha fazlası PSM ocak sayısında…

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica