PSM Ödülleri’ne sayılı günler kaldı!

Başvurular 15 Kasım’da kapanıyor, yılın yıldızları 8 Aralık’ta ödüllerine kavuşuyor.

PSM olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz organizasyonla sektör paydaşlarını bir kez daha ödüllendirmeye hazırlanıyoruz. Teknoloji şirketlerinin, finansal kuruluşların, sigorta şirketlerinin ve bu sektörlere çözüm sağlayarak ortak proje geliştiren şirketlerin inovatif projelerini öne çıkararak yaratıcılığı teşvik eden, başarılarını ödüllendiren PSM AWARDS için başvurular 15 Kasım’a kadar devam ediyor.

Sponsorlar ve destekçilerle büyüyen ekosistem

PSM Ödülleri her geçen yıl sponsorlarıyla, destekçileriyle büyümeye devam ediyor. Paynet’in “Platin Sponsor”, Mastercard’ın ve AustriaCard Türkiye’nin “Özel Ödül Sponsoru” olduğu, CPP Group Türkiye, FinTech İstanbul, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Startups.watch, VakıfBank ve Ziraat Bankası’nın desteklediği PSM Ödülleri’nde yarışmacılar bu yıl “Yenilik”, “Yaratıcılık” ve Sosyal Fayda” bölümlerindeki 11 kategoride Altın PSM, Gümüş PSM, PSM Başarı Ödülü ve PSM Büyük Ödülü için yarışacaklar.

Büyük jüri 18 Kasım’da toplanıyor

Sektörün deneyimli isimlerinden oluşan jüri, FinTech İstanbul Danışma Kurulu Üyesi Dr. Soner Canko başkanlığında ön değerlendirme için 20 Kasım’da toplanıyor. Ödül kazanan projeler; Mapfre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Z. Nazan Somer Özelgin, HSBC Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sönmez, Paynet CEO'su Serkan Çelik, Startups.watch Kurucusu Serkan Ünsal, FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, BloombergHT Editörü Sefer Yüksel, Canpolat Legal Kurucu Ortağı Av. Yaşar K. Canpolat ve PSM Yayın Danışmanı Abdullah Çetin’in oylarıyla belirlenecek. Ardından da finans, teknoloji ve sigorta dünyasının en iyileri 8 Aralık’ta yapılacak ödül töreninde açıklanacak.

15 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek yarışmaya www.psmawards.com üzerinden başvurulabilir. Online ödül törenine katılıp yarışmacıların heyecanına ortak olmak için de aynı adresten kayıt olabilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)