PSM Şubat 2019 sayısı çıktı…

FinTek ekosisteminin geliştirilmesi için tarihi bir adım

FinTek ekosistemini geliştirmek için tarihi bir adım atıldı, Kamu, Türkiye’de FinTek ekosisteminin geliştirilmesi için elini taşın altına soktu ve TCMB başkanlığında SPK, BDDK, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile TMSF’nin katılımıyla FinTek Daimi Alt Çalışma Grubu oluşturuldu, sektör bir araya geldi.

İşte şubat ayında öne çıkan başlıklar…

FinTek Daimi Alt Çalışma Grubu, TCMB ev sahipliğinde FinTek Arama Konferansı düzenledi. Bu konferansın amaçlarını, katılımcı profilini, ele alınan konuları, bulguları ve gelecek için belirlenen hedefleri, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mustafa Okay ile konuştuk...

Zirve Yolunda’da ay ödeme sistemlerinin kalbinde yer alan, DenizBank ve iştiraki Intertech’te sektör için birçok başarılı projeyi hayata geçiren bir isimle birlikteyiz. DenizBank’ın BT ve Destek Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Intertech’in de Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Duman’dan sektördeki kadınlara teknoloji alanında kariyer yapmayı planlayanlara ilham olabilecek görüş ve öneriler… İşte güzel sohbetten “Zirve Yolunda”ya yansıyanlar okumak için tıklayınız!

İçindekiler

Artık herkes dijisapiens

4 bin takside 6 bin şoför TaksidePOS kullanıyor

İkinci el ATM İhracatıyla Türkiye ekonomisi 15 milyon dolar kazandı

Kripto parada ezber bozan bir girişim

Mobil bankacılık yükseliyor, sanal asistan için erken

Alışverişte banka kartı tescillendi

Ödeme dünyasının yoğunlaşacağı 5 yeni trend

Hepsi ve daha fazlası PSM ocak sayısında…

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica