PSM yılın yıldızlarını açıklıyor

72 şirketin başvurduğu, 36’sının finalde yarıştığı PSM AWARDS19’un kaza­nanları bugün açıklanıyor... Büyük ödül töreni İstanbul’da, Point Hotel Barbaros’ta düzenleniyor

PSM tarafından finans, bilişim, yazılım ve sigorta sektörlerindeki teknoloji odaklı inovatif projeleri tanıtmak ve yaratıcılığı teşvik etmek üzere başlatılan PSM Oscarları’nda büyük heyecan…

NCR, Verifone, Türkiye Sigorta Birliği, Papara’nın sponsor olduğu, YASAD, ÖDED ve Finans Kulüp’ün desteklediği PSM AWARDS19’un kaza­nanları bugün açıklanıyor. İstanbul’da, Point Hotel Barbaros’ta düzenlenecek törende ödüller sahiplerini buluyor.

ÇOK TİTİZ BİR DEĞERLENDİRME

72 şirketin başvurduğu yarışmada finale 36 şirket kaldı. Jüri son turda 68 ödüle aday, 50 projeyi değerlendirdi. Geçen yıldan farklı olarak, bu yıl ödüller sektöre ve şirketlerin ölçekleri­ne göre sınıflandırıldı. Çok titiz bir değerlendirmenin yapıldığı toplantılarda jüri, inovatif projeleri belirlerken disruptive etkisi bulunup bulunmadığını ve projelerin finansal hizmetlere erişimin yaygınlaştırılmasına olan katkısına özellikle sorguladı. 

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

PSM AWARDS diğer ödül programlarından farklı olarak içinde bir de sosyal sorumluluk projesi barındırıyor. Geçen yıl PSM AWARDS yarışmacıları, başvuru gelirleriyle Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nın “Yarını İnşa Et” eğitim programını desteklemişlerdi, bu yılsa başvuru ücretleriyle KızCode sosyal girişimi desteklendi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica