QNB Finansbank ve Petrol Ofisi’nden kazandıran işbirliği

QNB Finansbank ve Petrol Ofisi’nden CardFinans KOBİ ile %7’ye varan indirim ve 50 TL ParaPuan kazanma fırsatı.

QNB Finansbank ve Petrol Ofisi hayata geçirdikleri iş birliği kapsamında; Petrol Ofisi’nin Automatic Filo Yönetim Sistemine kayıt olan ve ödeme yöntemini kredi kartı olarak belirttikten sonra kart olarak QNB Finansbank ticari kredi kartını sisteme girenler, Petrol Ofisi’nden yapacakları ilk akaryakıt alımında 50 TL ParaPuan kazanıyor. 18 Kasım 2020 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında müşterilerin sisteme kaydettikleri araç sayısına göre Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında yüzde 5 ile yüzde 7 arasında Petrol Ofisi tarafından sağlanan indirimden de faydalanabilecekler.
KOBİ ve ticari müşterileri için avantajlı bir iş birliğine imza atan QNB Finansbank ve Petrol Ofisi, müşterilerine akaryakıt indirimi ve parapuan fırsatı sunuyor. Güvenli ve araçtan inmeden ödeme imkanı sağlayan bu hizmet ile Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetim Siteminin tanımlı olduğu Petrol Ofisi istasyonlarında ilk akaryakıt alımlarında, harcama tutarından bağımsız olarak 50 TL değerinde ParaPuan kazanıyor.
18 Kasım 2020 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında CardFinans KOBİ kredi kartı kullanıcıları ayrıca sisteme kaydettikleri araç sayısına göre Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında yüzde 5 ile yüzde 7 arasında Petrol Ofisi tarafından sağlanan indirimden faydalanabilecekler.
Kampanyadan faydalanmak isteyen CardFinans KOBİ kredi kartı müşterilerinin, https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur adresinden Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim sistemine başvurarak ödeme yöntemini kredi kartı olarak seçip CardFinans KOBİ kart bilgileri girmeleri yeterli olacak.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)