Şekerbank’a MasterCard’tan üçüncü ödül

Şekerbank, MasterCard'ın “2015 Yılında Ticari Kredi Kartı Portföyünü Adetsel Olarak En Fazla Büyüten Banka” ödülünü aldı

“Anadolu Bankacılığı” misyonu doğrultusunda toplam kredi portföyünün yüzde 89’unu ticari kredilere ayıran Şekerbank, MasterCard tarafından “2015 Yılında Ticari Kredi Kartı Portföyünü Adetsel Olarak En Fazla Büyüten Banka” ödülüne layık görüldü.

Şekerbank, sektörde bir ilke imza atarak ticari kredi kartı ve banka kartını birleştirdiği “Üreten Kart”ın gösterdiği göz alıcı büyümenin etkisiyle MasterCard tarafından üçüncü kez ödüllendirildi. 2014 sonunda 15.000 adet olan “Üreten Kart” sayısı geçen yılın sonunda 40.500 adedi aşarak Şekerbank’a, bu yıl da “Ticari Kredi Kartı Portföyünü Adetsel Olarak En Fazla Büyüten Banka” ödülü getirdi. “MasterCard 2015 Ödülleri” kapsamında verilen ödülü, MasterCard Güneydoğu Avrupa ve Ukrayna İş ve Ürün Geliştirme Direktörü Yiğit Çağlayan, Şekerbank Perakende Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk’e sundu.

Şekerbank, Türkiye ve Avrupa’da ilk kez kredi kartı ve banka kartını birleştiren “Üreten Kart”ı Mart 2014’te müşterilerinin hizmetine sundu. Esnaf ve işletme sahipleri, “Üreten Kart” ürünü ile tüm şirket harcamalarını gerçekleştirirken, aynı zamanda şubeye gitmeden ATM’den ticari taksitli kredi başvurusu yapabiliyor, kredi tutarını da ATM’den çekebiliyor. Söz konusu ürün, esnaf ve işletme sahiplerine tüm bankacılık ürünlerini tek bir hesap özetiyle, yani tek bir ekstre ile takip edebilme imkanı da sağlıyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)