T-Kart’a Visa ve Master Card sertifikası

EMV sertifikasyon sürecini başarıyla tamamlayan T-Kart, banka kartı üretim ve kişiselleştirme pazarına dahil oldu...

Türkiye’nin önden gelen kart üreticilerinden T-Kart, MasterCard ve Visa sertifikasyon sürecinden başarıyla geçip banka (debit) kartları üretme yetkisi aldı. T-Kart, söz konusu sertifikayla plastik kart gövdesi üretimi ve modül yerleştirme konusunda dünya standartlarına uygunluğunu tescillemiş oldu.


1997 yılında yüzde 100 Türk sermayeli bir şirket olarak kurulan T Kart, o tarihten bu yana başta kimlik, ulaşım, sadakat ve geçiş kartları olmak üzere PVC ve akıllı kart üretiminde varlığını sürdürüyor. Şirket, son olarak EMV (Europay, MasterCard ve Visa) sertifikalarıyla birlikte banka kartı pazarına da geçiş yaparak hizmet verdiği sektör skalasını genişletmiş oldu.

T-Kart üretimini, kart gövde üretiminden kişiselleştirme uygulamalarına kadar he aşamasında son teknolojiye sahip makine ve ekipmanla 9 bin metrekare kapalı alana sahip tesisinde yapıyor. T-Kart Genel Müdürü Avni Kara, hızla gelişen kart pazarında sürekli artış gösteren müşteri taleplerini, uzman satış ve üretim ekibiyle “yüksek güvenlikli”, “güvenilir”, “ekonomik”, “hızlı ve kaliteli” hizmet felsefeleriyle karşılamaya devam ettiklerini belirtiyor.

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica