TEB'den 'Üstü biriksin hesap'

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerinin tasarruf ve birikim alışkanlığını teşvik etmek amacıyla yeni bir hesap sunuyor

TEB’in yeni ürünü ‘Üstü Biriksin Hesap’ ile, TEB müşterilerinin banka kartlarıyla POS cihazı üzerinden yaptıkları harcamalar kendilerinin belirleyeceği bir katsayı tutarına* ve onun katlarına  tamamlanıp aradaki tutar aynı gün içinde hesaplarına aktarılıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerini tasarruf yapmaya teşvik etmek ve birikim yapmalarını kolaylaştırmak için geliştirdiği yeni ürünü ‘Üstü Biriksin Hesap’ı kullanıma sundu. Daha önce ‘Marifetli Hesap’ ile cazip faiz oranlarıyla müşterilerinin istedikleri zaman ve vade bozma korkusu olmadan para çekme ve yatırma ihtiyacını karşılayan TEB, şimdi de ‘Üstü Biriksin Hesap’ ile müşterilerini birikime yönlendiriyor.
‘Üstü Biriksin Hesap’ ile, TEB müşterilerinin banka kartlarıyla POS cihazı üzerinden yaptıkları harcamalar kendilerinin belirleyeceği bir katsayı tutarına* ve onun katlarına tamamlanarak aradaki tutarın aynı gün içinde hesaplarına aktarılması sağlanıyor. Bu hesap ile TEB, müşterilerinin günlük hayatlarında banka kartıyla yaptıkları alışverişlerden birikim yapmalarına yardımcı olarak tasarruf alışkanlığını teşvik ediyor.
Yeni ürünüyle müşterilerinin tasarruf yapmalarını kolay hale getiren TEB, ‘Üstü Biriksin Hesap’ı bir yıl boyunca kullanan müşterilerine banka kartıyla yaptıkları harcamaların %20’sini yıl sonunda azami 100 TL bonus olarak hediye ediyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica