Trabzonspor Papara ile kazanacak

Papara, Türk futbolunun devlerinden Trabzonspor ile güçlerini birleştiriyor

Ön ödemeli bir kart olan ve içerisindeki para kadar harcama yapılabilen Papara Card, son dönemdeki işbirliklerine Trabzonspor ile devam ediyor.

Buna göre TS Papara Card sahiplerinin yaptıkları harcamaların belli bir oranı, ek yük getirmeksizin Trabzonspor'a destek olarak aktarılacak. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, Divan Başkanı Ali Sürmen, kulübün bünyesindeki kurulların başkanları ve Papara CEO’su İlker Diker’in katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında konuşan Papara CEO’su İlker Diker 1,5 milyona yakın müşterilerine hizmet verirken odak noktalarının kullanıcılara en iyi deneyimi en kolay şekilde sunmak olduğunu dile getirdi. TS Papara Card sahiplerinin kartın sunduğu tüm kampanyalardan yararlanabileceklerine dikkat çeken Diker, yapılan harcamaların belli bir oranının ek yük getirmeksizin takımlarına destek olarak aktarılacağını ifade etti.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, düzenlenen basın toplantısında TS Papara Card’ın kullanım özelliklerine dikkat çekerek “Bu kartın özellikle genç taraftarlarımız arasında rağbet göreceğini düşünüyorum. Biliyorsunuz ülkemizde kredi kartı çıkartma yaşı 18 ve üzeri. Dolayısıyla pek çok genç, bir birey olarak kredi kartının sunduğu olanaklardan yararlanamıyor. TS Papara Card bu noktada işlev kazanıyor. Yani, ister 13-14 yaşında olsun, ister üniversite öğrencisi olsun, Bordo-Mavili genç taraftarlarımıza bir kredi kartından beklenen tüm imkanları veriyor. Ve aynı zamanda paraları kadar harcama şansı sunuyor. Üstelik onlar kartlarını kullandıkça Trabzonspor da kazanıyor… Kişisel olarak bunun her anlamda çok faydalı bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, Türkiye’de ilk kez bir futbol takımı böyle bir iş yapıyor. Bu alanda da öncü olduğumuz için mutluluk duyuyorum.”

Papara CEO’su İlker Diker bu anlaşmanın kendilerini heyecanlandırdığını ifade ederek, "Trabzonspor’un heyecanlı taraftarına Papara'nın genç ve dinamik enerjisinin olumlu yansıyacağına inancım tam" dedi.

Toplantıda verilen bilgiye göre, TS Papara Card, Papara hesabına bağlı olarak çalışacak. Taraftarlar bu kartlarla Mastercard güvencesiyle tüm dünyada alışveriş yapabilecek, ve aynı zamanda yaptıkları alışverişlerin belli bir kısmı ek bir bedel olmaksızın takımlarına destek olarak aktarılacak. Taraftarlar, TS Papara Card’ını papara hesaplarına tanımlayarak 7/24 ücretsiz para transferi yapabilirler. Binlerce noktadan nakit veya eft/havale veya tüm ATM’lerden para yatırma menüsü üzerinden kartlarına para yükleyebilirler. Taraftarlar, üzerinde Trabzonspor logosunun yer aldığı TS papara card’larını TS Clublar’dan temin edebilecek.

2016 yılında faaliyetine başlayan ve Mastercard güvencesiyle tüm dünyada kullanılabilen Papara, 6493 sayılı kanun kapsamında kurulmuş ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nca verilen yetki kapsamında lisanslı bir elektronik para kuruluşu olarak faaliyet gösteriyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica