TROY, Evrencan Gündüz ile “Bu Toprakların Seslerine” kulak veriyor

Türkiye'nin eşsiz zenginliğini, köklü ödeme alışkanlıklarını ve dinamizmini Türkiye'nin Ödeme Yöntemi'ne dönüştüren TROY, Evrencan Gündüz ile birlikte bu toprakların ortak değerlerini keşif yolculuğuna çıkıyor

Türkiye'nin Ödeme Yöntemi TROY ile genç sanatçı Evrencan Gündüz Türkiye'nin ortak değerlerini odak noktasına taşıyan bir işbirliğine gitti.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından, Türkiye bankacılık ve finans sektörünün ortak çabalarıyla 2016'da hayata geçirilen ödeme yöntemi TROY, tüm özelliklerini ve ilhamını Türkiye'nin toplumsal dinamizminden ve asırlara yayılan ödeme alışkanlıklarından alıyor. “Paranın ve ticaretin doğduğu topraklarda neden Türkiye'nin kendi ödeme yöntemi olmasın” sorusuyla yola çıkan TROY, şimdi de türkülere kattığı yenilikçi yorumlarla tanınan genç sanatçı Evrencan Gündüz'le yepyeni bir keşif yolculuğuna çıkıyor.

Akustik solo performansları, yeniden yorumladığı şarkıları ve Ekim ayında yayınlanan ilk albümüyle büyük beğeni toplayan Evrencan Gündüz ile TROY'un işbirliği sonucunda bu toprakların ortak değerleri olan türküler, yepyeni yorumlarıyla izleyicilerle buluşacak.

Proje kapsamında çeşitli yörelerden türküleri Beşiktaş Balık Pazarı'nda yapılan canlı performansla yorumlayan Evrencan Gündüz'ün yolculuğu, Mustafa Kemal Atatürk'ün de çok sevdiği bir Selanik Türküsü olan “Çalın Davulları” ile başlıyor.

TROY ve Evrencan Gündüz'ün keşiflerindeki ilk durağı dinlemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

TROY Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=JXTuXaWt-Ns  
Evrencan Gündüz Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=OvhPEgtH6s0 

İletişim Kampanyası Künyesi:
Reklamveren: TROY
Sanatçı: Evrencan Gündüz
Yaratıcı Ajans: Marjinal Porter Novelli
Prodüksiyon Ajansı: Obsessions

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica