Turkkom KOBİKART, Mobil Kart ile şimdi cep telefonlarında

TURKKOM, KobiKart'ın yanına MobilKart ekledi ve esnafa kolaylık sağladı

KobiKart ile hem esnafa hem de üye iş yerlerinden alışveriş yapanlara ayrıcalık sunan TURKKOM, yeniliklerine yenilik katmaya devam ediyor. Şirket şimdi KobiKart’ın yanına Mobil Kart’ı da ekledi. Avantajlı alışverişin tadını çıkarmak isteyenler, Android veya IOS marketlerden Mobil Kart uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonlarına indiriyor. Üye iş yerlerinden yapacakları tüm alışverişlerde anında kasada indirim kazanıyor, harcarken kazanmanın keyfini yaşıyor.

Mobil Kart nasıl indiriliyor?

Android ve IOS marketlerden birine girip sadece TURKKOM yazmanız bile Mobil Kart’ı indirebilmeniz için yeterli... Uygulamayı indirdikten sonra sadece adınızı, soyadınızı ve cep telefonu numaranızı yazarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil Kart, tıpkı KobiKart gibi tüm üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde geçerli oluyor. Yanınızda ayrıca bir kart taşımanıza da gerek kalmıyor. Böylece avantajlı ve kazançlı alışveriş sizi bekliyor.
TURKKOM’un tüm Türkiye’de başlattığı ARTI İNDİRİM konseptine şu an 50'nin üzerinde ilde birçok iş yeri üye olmuş durumda.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica