VakıfBank'tan uluslararası kredi kartı TROY

VakıfBank, Türkiye’nin Ödeme Yöntemi (TROY) ile yaptığı işbirliği kapsamında, uluslararası kredi kartı ‘TROY’u hayata geçirdi.

‘Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası’ olma vizyonuyla müşteri talep ve ihtiyaçlarına etkin çözümler sunan VakıfBank, kartlı ödeme sistemlerinde de yenilikçi çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez hayata geçirilen iş birliği kapsamında uluslararası kullanıma açılan TROY logolu bankomat kartlarının ardından şimdi de TROY logolu VakıfBank kredi kartlarıyla 190 ülkede 43 milyonu aşkın noktada bankacılık işlemi gerçekleştiriliyor. Uluslararası geçerliliğe sahip TROY logolu kredi kartını çıkaran ilk banka olan VakıfBank, dünya genelinde geçerli TROY özellikli kredi kartı sunan ilk banka oldu. VakıfBank kredi kartları, aynı zamanda müşterilerine World ayrıcalıklarını sunmaya da devam ediyor. 

“Türkiye’nin Ödeme Yöntemini dünya genelinde geçerli hale getirdik”

VakıfBank Ödeme Sistemleri ve Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Yeşil konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’de ilk kez Bankamız tarafından hayata geçirilen TROY logolu kredi kartıyla dünyanın birçok yerinde müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Bu iş birliği ile Türkiye’de bir ilke imza attığımız için de ayrıca mutluyuz. Aynı zamanda, milli ödeme yöntemimizin dünya genelinde geçerli olmasında ön ayak olduk. VakıfBank olarak müşterilerimize özel ayrıcalıklı hizmetler sunmaya, milli ekonomimize katma değer sağlayacak işlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica