Verisoft, yeni atamalarla güçleniyor

Verisoft’un bankacılık ve ödeme sistemleri gibi birçok özel alanda hizmet verdiği, güvenli ödeme donanımları sağlayan şirketinin başına Dilek Çelikbaş atandı.

Bilgi güvenliğini korumak için çözümler geliştiren Verisoft, güvenli donanım ürünleriyle ödeme sistemleri dünyasında güvenilir veri yönetiminde maksimum güvence sağlıyor. 32 ülkeye yeni nesil teknoloji ihraç eden Verisoft 2019 yılında güvenlik açıklarının önlenmesine yönelik olarak sektöre aktif hizmet verecek şekilde yeniden yapılanıyor. Bu hedef doğrultusunda donanım şirketinin başına atanan Dilek Çelikbaş şirketin güvenli donanım ürünleri başta olmak üzere yenilikçi çözümlerinin yurtiçi ve yurtdışı pazarda yaygınlaştırılması ve işlem hacminin artırılmasından sorumlu olacak.

1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Dilek Çelikbaş, kariyerine Vakıf Bank'ta başladı. 1988-1997 yılları arasında Vakıf Bank'ta çeşitli görevleri başarıyla sürdüren Çelikbaş, bu bankada üstlendiği Kart Operasyonları Departmanı Başkanlığı görevinin ardından kariyerine 1998 – 2017 yılları arasında Austria Card Türkiye'de devam etti. Ödeme sistemleri ve finansal teknolojiler alanında önemli deneyime sahip Çelikbaş son olarak Cardtek Holding’in donanım şirketinde Genel Müdür olarak çalışıyordu.

34 yıllık tecrübesiyle ödeme sistemleri alanında müşterisine uçtan uca hizmet verecek şekilde yapılanan Verisoft yazılım ürünlerinin yanı sıra ödeme dünyası için güvenli donanım çözümleri de üretiyor. Dünyada ilk gerçekleştirdiği öncü projeleri ve ödüllü ürünlerinin yanı sıra müşterisine temsilcisi olduğu dünya lideri markaların ürünlerinin satış ve teknik destek hizmetini de veriyor. Verisoft İstanbul’daki merkezinin yanı sıra ABD, Kanada, İngiltere, Slovakya, Bosna Hersek ve Dubai’deki ofislerinden 5 kıtadaki müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet sunuyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica