Visa’dan seyahat asistanı: Visa Travel Tools

Yurt dışı seyahatlerde en çok ihtiyaç duyulan ipuçlarını akıllı telefonlara taşıyan Visa Travel Tools ile seyahatler daha kolay hale geliyor

App Store (iOS) ve Google Play’den (Android) akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen Visa Travel Tools, konuma göre hava durumu ve döviz kuru gibi bilgiler sunarak Visa kart sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Visa Travel Tools, Türkiye dahil Avrupa’daki tüm Visa kart sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Kullanıcılar uygulamanın ATM bulma özelliğini kullanarak en yakın ATM’lerden yerel para biriminde nakde kolayca ulaşabiliyor, döviz kuru çevirme özelliğiyle dünyanın her yerinde seyahat harcamalarını TL cinsinden kolayca hesaplayabiliyor ve favori döviz cinsini ana sayfaya ekleyebiliyorlar. Uygulama kullanıcıların konumunu algılayarak o ülkenin para birimini otomatik olarak seçiyor.

Kullanıcılar ayrıca kartlarının çalınması veya kaybolması durumunda bankalarına ulaşamasalar bile Visa'nın Küresel Müşteri Hizmetleri numarasını uygulama üzerinden arayabiliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)