Yapı Kredi cüzdandan mobil ödeme

Türkiye’nin lider kredi kartı platformu World kapsamında akıllı telefonlara indirilebilen “Yapı Kredi Cüzdan” uygulaması mobil ödeme imkanı da sunuyor

Yapı Kredi, yeni uygulaması Yapı Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapan müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi müşterileri,  18 Mart – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında Yapı  Kredi Cüzdan uygulaması ile cep telefonlarından yapacakları ödemelerde yüzde 25 indirim kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indiren kullanıcılar, cep telefonlarını temassız özellikli POS’a yaklaştırarak alışverişlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor.

Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile tüm temassız POS’larda yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanyaya katılmak için kullanıcıların uygulamada yer alan “BANA ÖZEL” alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak giriş yapması yeterli oluyor. 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kullanıcılar, bulundukları lokasyonda kendilerine en yakın alışveriş noktalarını ve bu noktalardaki World kampanyalarını görebiliyorlar. Cep telefonlarına gelen bildirimler sayesinde en sevdikleri markalardaki kampanya ve fırsatlardan kolayca haberdar olabiliyor, tek tuşla yalnızca kendilerine özel kampanyalara katılabiliyorlar. Ayrıca son alışveriş bilgilerine, limit, puan durumlarına ve daha bir çok kredi kartı bilgisine yine sadece bir tuş ile erişebiliyorlar. Uygulama üzerinden mobil ödeme özelliği ise Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Cüzdan tüm Yapı Kredi kredi kartı sahipleri tarafından kullanılabiliyor.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması App Store ve Google Play’den indirilebiliyor. Kampanya ve uygulama ile ilgili detaylı bilgiyeyapikredi.com.tr’den ulaşılabiliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)