Yapı Kredi Dış Ticaret Finansmasında 6. kez 'lider banka' seçildi

Yapı Kredi, dünyanın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney tarafından her yıl düzenlenen Dış Ticaret Finansmanı Müşteri Araştırması kapsamında ‘Türkiye'nin Lider Bankası’ seçildi

Üst üste altıncı kez ödülün sahibi olan Yapı Kredi, uzun yıllardır devam ettirdiği ödül geleneğini sürdürdü.

Türkiye’de dış ticaret işlemi yapan bankacılık müşterilerinin değerlendirmelerine göre hazırlanan araştırmada Yapı Kredi, 2015 yılından bu yana her yıl Türkiye’de birinci sırada gösteriliyor.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı ‘’Global ölçekte 7.000’in üzerinde firmanın katıldığı araştırmada 6 yıldır Türkiye’nin ‘Lider Dış Ticaret Finansmanı Bankası’ seçilmekten büyük gurur duyuyoruz. Böylesine önemli ve prestijli bir araştırmada lider olarak gösterilmek bizleri daha fazlasını gerçekleştirmek adına motive ediyor” dedi.

Bununla birlikte, Euromoney’nin ‘Nakit Yönetimi’ alanında yaptığı araştırma sonucunda Eylül 2019’da Yapı Kredi yine lider banka seçildi. 2015 yılından beri üst üste her yıl nakit yönetiminde ‘Türkiye’nin Lider Bankası’ seçildiğini belirten Adalı sözlerine şu şekilde devam etti:

‘’Yapı Kredi olarak ülke ekonomisine can veren farklı ölçeklerdeki tüm firmaların ürün ve çözüm önerilerimizle ihtiyaç duydukları her alanda ve her anda yanlarında olmak, onların hayatlarını kolaylaştırarak önlerindeki sınırları kaldırmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica