Yapı Kredi'den mobil ödeme

Yapı Kredi müşterilerine Androidli telefonlarda Mobil üzerinden POS cihazlarına yaklaştırarak ödeme imkanı sunuyor

Yapı Kredi, Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefona sahip tüm müşterilerinin, artık Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının yanı sıra Yapı Kredi Mobil üzerinden de telefonlarını POS cihazlarına yaklaştırarak ödeme yapmasını sağlıyor.

İnovasyona yönelik yatırımlarda en önemli kriterlerinin yeniliğin tüketiciye sağladığı gerçek fayda olduğunu belirten Yapı Kredi Grup Direktörü Serkan Ülgen, mobil ödeme özelliği hakkında şu değerlendirmeyi yaptı:

“Yapı Kredi olarak yeni teknolojileri kullanarak oluşturduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak dijitalleşmedeki en öncelikli hedefimiz. Akıllı telefonu POS cihazına yaklaştırarak ödeme yapma özelliğini ilk etapta Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızdan sunmaya başlamıştık.

Kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören bu yenilik sonucunda Yapı Kredi Cüzdan, Türkiye’de mobil ödeme işlemlerinin en çok gerçekleştirildiği uygulama oldu. BKM 2017 Eylül sonu verilerine göre Türkiye’de bankaların sunduğu uygulamalar aracılığıyla yapılan her 100 TL’lik mobil ödeme işleminin 76 TL’si Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapıldı.

Bu gurur verici başarıdan aldığımız motivasyonla mobil ödemeyi bir adım ileri taşıdık. Artık müşterilerimiz Yapı Kredi Mobil üzerinden de kartlarını mobil ödemeye açarak işlemlerini gerekleştirebilecek. Ayrıca müşterilerimiz, Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacakları her 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinde 10 TL puan, toplamda ise 50 TL puan kazanma fırsatı yakalıyor. 27 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile ilgili detaylı bilgiye yapikredi.com.tr’den ulaşılabiliyor. Bankacılık alanında teknolojinin liderliğini yapan Yapı Kredi olarak önümüzdeki dönemde müşterilerimize değer katan hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.”

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica