ABD’den Shiba Inu ve DOGE’ye büyük müjde!

Kripto para piyasası çalkantılı bir dönemden geçerken, özellikle meme tabanlı altcoin projeleri büyük oranda ivme kaybetti. Ancak, küresel çapta benimseme hız kesmeden devam ediyor.

Kripto para piyasası, çalkantılı bir dönemden geçerken, özellikle meme tabanlı altcoin projeleri büyük oranda ivme kaybetti. Ancak, küresel çapta benimseme hız kesmeden devam ediyor.

Forbes ödüllü şirket, SHIB ve DOGE’yi kabul edecek

ABD’de kategorisinde ilk 100’de yer alan muhasebe firması, Wolf & Company Artık Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) BitPay aracılığıyla ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini duyurdu. Shiba Inu ve DOGE sahipleri, artık Boston merkezli muhasebe firması Wolf & Company’de çeşitli danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirler. Önde gelen ulusal danışmanlık firmalarından biri olan Wolf & Company, geçtiğimiz günlerde Bitpay aracılığıyla hizmetleri karşılığında Shiba Inu (SHIB) ve diğer 12 büyük kripto para birimini ödeme yöntemi olarak kabul ettiklerini açıkladı.

Şirketin  kabul ettiği  kripto para birimleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), USD Coin (USDC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dai (DAI), Wrapped Bitcoin (WBTC), Gemini Dollar (GUSD), Pax Dollar (USDP), Binance USD (BUSD) ve Ripple (XRP) yer alıyor.   Firma, küresel ekonomide kripto paraların büyüyen rolünün farkında olduğunu söyledi. Resmi açıklamaya göre şirket, kripto para ödemeleri karşılığında denetim, vergi, siber güvenlik ve akıllı sözleşmeler gibi çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Wolf & Company, şu açıklamayı yaptı:

"BitPay aracılığıyla hizmetlerimiz için kripto paraları ödeme olarak kabul etmeye başladık. Dijital inovasyonu benimseyen bir firma olarak, ekibimiz halihazırda kripto para hizmetlerinin en ileri teknolojisi üzerinde çalışıyor. Kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortaklık kurduk. Kripto paraların ve ekonomideki büyüyen rolününün farkındayız."

Balina birikimi, devam ediyor

Boston merkezli Wolf & Company, 111 yıldan fazla deneyime sahip köklü bir iş danışmanlığı firmasıdır. Şirket, 48 eyaletten binlerce müşteriye hizmet veren 312 deneyimli profesyonelden oluşuyor. Son 3 yıldır, Wolf & Company, Accounting Today tarafından en iyi 100 muhasebe firmasından biri olarak kabul ediliyor, Forbes ayrıca 2021 ve 2022’de şirkete “Amerika’nın En İyi Vergi ve Muhasebe Firması” unvanını veriyor.

Shiba Inu‘nun küresel çapta benimsenmesi ise devam ediyor. Arjantin’nin “El Talita Csyd” isimli futbol takımının formalarında Shiba logosun kullanacağı bildirildi. IntoTheblock’a göre, Shiba Inu’nun 100.000 doların üzerindeki işlemleri %7 arttı. Büyük işlemler genellikle balinalara veya kurumsal faaliyetlere işaret eder.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)