Bonus kredi kartı almak artık tamamen dijital

Garanti BBVA, müşterilerinin en çok kazandıran Bonus kredi kartı başvuru ve onay sürecini, bonus.com.tr sitesi üzerinden tamamlayacağı ve sanal kartlarını hemen kullanabilecekleri yeni bir dönem başlattı.

Teknolojik yatırımları ve yenilikçi ürünleriyle kredi kartı ve ödeme sistemleri sektöründe öncü rol üstlenen Garanti BBVA, müşterilerinin en çok kazandıran Bonus kredi kartı başvuru ve onay sürecini, bonus.com.tr sitesi üzerinden tamamlayacağı ve sanal kartlarını hemen kullanabilecekleri yeni bir dönem başlattı. Henüz Bonus kredi kartı bulunmayan Garanti BBVA müşterileri bundan böyle bonus.com.tr üzerinden kredi kartına başvurduklarında, tüm işlemlerini dijital ortamda dakikalar içinde tamamlayacak. Kart başvurusu kabul edilen müşteriler, ıslak imza gerekmeksizin, Garanti BBVA mobil üzerinden Kredi Kartı Sözleşmesine onay vererek yeni Bonus kartlarına hemen sahip olacak ve eşzamanlı oluşturacakları sanal Bonus kartlarını da anında internet alışverişlerinde kullanabilecek. Fiziki kredi kartları da yine sözleşme imzasına gerek duyulmadan müşterilerin adresine teslim edilecek.

Kredi kartı başvuru sürecinde yeni uygulamayla ilgili görüş bildiren Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer, “Garanti BBVA olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak bir yeniliğe daha imza atıyor ve Bonus kredi kartı başvurularında ıslak imza ihtiyacını ortadan kaldırarak, başvuru yapılan kartın anında kullanıma açıldığı yeni bir dönem başlatıyoruz. Ödeme sistemleri teknolojilerinde sahip olduğumuz yetkinlikle, kapsamlı bir altyapı çalışması sonucu tamamladığımız bu uygulamayı, yeni yönetmeliklerle birlikte hemen hayata geçirdik ve sektörde bu anlamda yine öncü kurumlardan biri olduk. Henüz bir kredi kartı bulunmayan Garanti BBVA müşterileri bundan böyle, Türkiye’nin en sevilen ve en çok kazandıran kartı Bonus’a sahip olmak istediğinde, bonus.com.tr web sitesi üzerinden başvurusunu yapıp, herhangi bir sözleşme imzasını beklemeden, sadece basit bir dijital onayla dakikalar içinde süreci tamamlayıp yeni kartına hemen sahip olacak ve fiziki kartın teslimini beklemeden, sanal Bonus kartlarıyla aynı anda online alışverişlerde kullanmaya başlayacak. Çağın fırsatlarını herkese sunma misyonunu odağımıza alarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)