Burgan Bank’ın yeni kredisi “İstediğinde Öde”

Burgan Bank’ın yeni kredisi “İstediğinde Öde” ile KOBİ’ler faiz değişikliklerinden etkilenmeden istedikleri zaman ve miktarda ödeme yapabiliyorlar

Burgan Bank, “İstediğinde Öde Kredisi” ile KOBİ’lerin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor. Kredi faizini sabitleyen Burgan Bank böylece KOBİ’lerin faiz değişikliklerinden etkilenmesi engelliyor. Bu yeni ürün kapsamında KOBİ’ler belli bir ödeme planına bağlı olmaksızın istedikleri tarihte ve tutarda ödeme yaparak kendi ödeme planlarını oluşturabiliyor.
 
KOBİ’lere Vade Sonunda Kötü Sürpriz Yok!
 
İstediğinde Öde Kredisi ile işletmeler, faiz artışlarından da faiz düşüşünden de etkilenmiyorlar. Faizler düştüğünde, erken kapatmadan doğan komisyon “İstediğinde Öde” kredisini kullanan işletmeler için geçerli olmuyor. Bu işletmeler, istekleri doğrultusunda krediyi kapatıp güncel düşük faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. Ayrıca Burgan Bank, etkin fiyatlandırma politikası ile KOBİ’lere ilave faiz yükü getirmenin önüne geçip firmalara faiz giderlerini azaltma imkanı sunuyor. Böylelikle işletmelerin finansal ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretme ve müşterisini anlama söyleminin arkasında duruyor.
 
“İstediğinde Öde Kredisi’’ için Burgan Bank şubelerinden, www.burgan.com.tr internet adresinden, 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank çağrı merkezini arayarak, 8222’ye SMS göndererek başvuru yapılabilir.
 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)